Ana SayfaHakkımızdaProjelerİletişim Bilgileri  
Hayallerinizi tasarlıyor.. Gerçeğe Dönüştürüyoruz!

Uzmanlık Alanlarımız

Endüstriyel ürün ve Kalıp tasarımı
imalat

Müşteri değerlerini malzeme ve teknoloji ile birleştirerek müşterilerimiz için katma değer oluşturan,estetik,işlevsel,ergonomik ürünler tasarlıyoruz.

Üretimini yapmayı planladığınız ürünlerin kalıplarını ; fonksiyonellik , maliyet ve uzun süre sorunsuz çalışma gibi kriterleri baz alarak en optimum şekilde tasarlayarak 3D olarak bilgisayar ortamında müşteri isteklerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde uzman kadromuz ile modelliyoruz.


Kalıp ve makine Üretimi
imalat

Tüm tasarım faaliyetlerimiz CAD teknikleri ve CAD verilerini kullanarak CNC kontrollü tezgahlarda CAM programına dönüştürülmekte ve yüksek hızlı CNC dik işleme merkezlerinde kalıp üretim sürecimiz başlamaktadır.Bu süreci kalıbın yapısı ve cinsine göre Dalma Erezyon,Tel erezyon,Freze,Torna,Yüzey taşlama gibi tezgahlardaki işlemler takip etmektedir.Üretimi gerçekleştirilen kalıbın son kontrolleri yapıldıktan sonra ilk deneme baskısı alınıp numune onay formu ile birlikte müşterilerimizin onayına sunulur.


Otomasyon ve verimliliği arttırıcı projeler ve danışmanlık hizmetleri
imalat

Müşterilerimize rekabet güçlerini arttırabilmek amacıyla ürünlerini daha hızlı,daha ekonomik ve daha kaliteli üretebilmelerine imkan sağlayan otomasyon ve verimlilik arttırıcı çözümler sunuyoruz.Bu amaçla projelendirdiğimiz sistemlerin yapımını yurtdışı çözüm ortaklarımızla birlikte en uygun maliyetlerle gerçekleştiriyor,sistemin kurulum sonrası bakım ve garanti hizmetlerini sunuyoruz.


  • Kalıp imalatı tamamlandıktan sonra deneme baskıları yapılarak ürün onay için müşteriye gönderilir ve onay alınır.
  • Parça onayını müteakip parlatma ve desen işlemleri uygulanır.
  • Kalıbın son denemesi yapılır ve nihai ürün müşteriye gönderilir.
  • Ürünün müşteri onayını müteakip teslimatı gerçekleştirilir.

  • gibi çeşitli konularda mühendislik hizmeti vermenin yanı sıra sahip olduğu dış ticaret tecrübesi ve dış bağlantıları sayesinde ithalat ve ihracat konularında da hizmet vermektedir.    Gizlilik Politikası PolitikasıKurumsalİletişim ve Ulaşım Voyel Copyright © Voyel Yapı
    Tüm Hakları Saklıdır |  All rights reserved